KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9603137
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar grafik
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar grafik
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04